Kullanım Koşulları

Kullanım Politikaları

Kullanım şartları Smarthr ve kullanıcıları (websitesine herhangi bir neden ile giren kişileri) arasında bir anlaşmayı teşkil eder.


Bu websitesi Smarthr İnsan Kaynakları ve Proje Yönetim Ltd. Şti. tarafından işletilen çeşitli web sayfaları içerir. Smarthr bu sayfalarda hizmet kapsamı ile ilgili genel bilgi verir, ilgili alanında blog yazıları yayınlar, bilgilendirici içeriklerde bulunur. İletişim içinde olmak isteyen kişilerden bilgi alır, Smarthr tarafından değerlendirilmek isteyen adayların Özgeçmiş (CV) bilgilerini toplar.


Kullanıcılar özgeçmişlerini Site’ye yükleyerek; özgeçmişlerinin Smarthr danışmanları tarafından görüntülenmesine ya da Smarthr tarafından istatistiki amaçlarla kullanılmasına izin verdiğini beyan eder. Smarthr özgeçmiş sahiplerinin onayları olmadan üçüncü partiler ile kullanıcı bilgilerini paylaşmayacağını kabul eder. Ancak ziyaretçi Smarthr sitesindeki bir ilana kendisi başvuru yapıyor ve özgeçmiş yüklüyorsa ziyaretçi, bilgilerinin ilan sahibi ile paylaşılmasını kabul eder.

Kullanıcılar, kendileri tarafından doldurulmuş ve kaydedilmiş özgeçmişlerinin içeriğinden ve doğruluğundan yalnızca kendilerinin sorumlu olduklarını kabul ederler.

Smarthr kullanıcıları özel kişisel bilgilerini (e-mail adresi, telefon no gibi) web sitesine girdikten sonra kendilerine bilgilendirme amaçlı kullanılmasını kabul ederler.

Web Sitesi herkese açık, aleni bir sitedir. Site’de mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler Smarthr ’nin önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz.Web Sitesi içeriği Smarthr’nin fikridir. Web Sitesi’nde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz.

Smarthr başka sitelerin linklerini içerebilir.Bu sitelerin link leri ile ilgili oluşacak sorunlarda Smarthr sorumluluk kabul etmez.

Diğer kullanıcılara zarar verecek virüs içeren veya bozuk olan dosyalar yüklenemez.

Web sitesinde kendinizle ilgili özel bilgilerin kullanılmasına izin verirken tedbirli davranılmalıdır.

İş ilanları verirken yanlış veya yanıltıcı ifadeler kullanılamaz.