Biz Kimiz?

SmartHR, lojistik ve uluslararası taşımacılık alanında tecrübeli insanlar tarafından 2015 yılında kurulmuş ve öncelikli olarak bu sektörlere hizmet veren bir insan kaynakları ve danışmanlık şirketidir.

Seçme ve yerleştirme hizmetinde profesyonelliği, disiplini ve işine odaklı çalışma sistemini benimseyerek, aranan her pozisyona uygun adayı ve görüştüğümüz her adaya da uygun pozisyonu bulma hedefi ile çalışıyoruz.

Müşterilerimiz ile uzun vadeli stratejik iş ortaklığı yaklaşımı çalışmayı tercih ediyor; hızlı, doğru ve kaliteli sonuçlar üretmeyi hedefliyoruz.

Ekip olarak lojistik ve dış ticaret sektöründe dökümanların arkasında kaybolmuş, saha da operasyonun tozunu yutmuş, satış yapmak için mümessiller kadar yol yapmış, rakipleriyle gündelik olarak mücadele etmiş, yurtdışı acenteleriyle mutabakat tartışmaları yapmış ve bir gün bu işleri bırakıp küçük bir balıkçı kasabasına taşınacağı hayalleri kurmuş olan her lojistik ve dış ticaret uzmanının hissettiği adrenalini hala hissediyoruz.

Bu enerjiyle danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterilerimizin personel ve eğitim ihtiyaçlarını daha doğru anlıyoruz, zaman zaman stratejilerini tartışıyor ve bunlara uygun adaylar öneriyoruz.

Adaylarımızla aynı masalardan geçtiğimiz ve benzer durumlarla karşılaştığımız için bazen kendilerini geliştirebilecekleri ve gerçekleştirebilecekleri kariyer fırsatları önerirken bazen de gözden kaçırdıkları detaylar hakkında farklı bakış açıları sunuyoruz.